Omlet Arcade - Yayın Yap, Tanış ve Oyna

Video Düzenleyici Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 13 MB
  • Version 1.24.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Omlet
Kendi oyun tasarımınızı yapabileceğiniz Omlet Arcade mobil uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor.

Omlet Arcade mobil uygulaması üzerinden en sevdiğiniz oyunları oynarken canlı yayın yaparak herkesin oyununuza dahil olmasını sağlayabilirsiniz. Uygulamayı Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. En başarılı oyun performansınızı Omlet üzerinden yayınlayarak oyunsever arkadaşların seyretmesine imkan tanıyabilirsiniz. 

Telefonunuzdan Minecraft, Rules of Survival, Arena of Valor oyunlarını doğrudan Facebook, YouTube ve Twitch üzerinden yayınlama şansını elde edebileceğiniz Omlet mobil uygulaması sayesinde sizde oyun performanslarınızı arkadaşlarınızla paylaşarak kendinizi oyunun ahengine bırakın. 

Minecraft için çoklu oyuncu modunun ve Clash Royale için arkadaş bulucunun da yer aldığı özelleştirilmiş oyun şablonu aracı sayesinde yayın yapın, kaydedin, sohbet edin, arkadaş bulun ve daha pek çok şey yaparak cep telefonunuzdan eğlencenize bakın. Sosyallik anlamında da kaliteli bir ortam olarak gördüğümüz Omlet mobil uygulamasında sizde vakit geçirebilirsiniz. 

Akıllı mobil cihazınız oyun keyfinizi iki katına çıkartacak ve bununla birlikte oyun performanslarınızı herkese göstererek kendinize yeni bir sosyal alan oluşturacaksınız. Maceranızı arkadaşlarınızla canlı yayın vasıtasıyla paylaşmak için Omlet uygulamasını keşfedebilirsiniz. 

Omlet Arcade - Yayın Yap, Tanış ve Oyna indir